Leasing Łódź  zadzwoń 887 332 665

Leasing Łódź zadzwoń 887 332 665

Październik 30, 2019 0 przez admin1977

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskanie rzeczy, które są nam niezbędne. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana na podstawie umowy nie staje się twoją własnością, masz prawo korzystania z niego, tylko w umówionym okresie.

Leasing Drzewica

Najczęściej leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Świeżo otwarte firmy starać się o leasing już pierwszego dnia prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skonsultujesz się z agentami, z którymi możesz się skontaktować przy pomocy prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, korzystając z połączenia z infolinią czy wysyłając sms. Po prostu, możesz spotkać się bezpośrednio z agentem kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy otrzymasz pełną informację, dotyczącą koniecznych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i przedstawi, konkretne propozycje najkorzystniejszego dla ciebie rozwiązania. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Rozmowa z doradcą, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że jest zdecydowanie prostszy do otrzymania niż kredyt bankowy. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Najważniejsze jest, że nie ma konieczności sięgania po dodatkowe zabezpieczenia.

 

Korzystając z tej formy, można kupić, nie tylko, zwykły samochód, ale wyposażenie i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa jest zobowiązana do ich prawidłowego serwisowania i ubezpieczania. Działanie jest proste. Wybierasz odpowiedni model auta, wybierasz dogodne finansowanie, wypełniasz formularz zdalnie lub ustalasz szczegóły z doradcą i
odbierasz samochód z salonu. Korzyści płynące z tych działań są bezcenne. Zyskujesz cenny czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Możesz być pewien, że otrzymujesz najniższą, jak jest możliwa, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne byś nie otrzymał. Jeździsz nowym autem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś płacił za kolejny rachunek np. za telefon.

Ty tylko tankujesz, nad kwestiami związanymi z obsługą techniczną sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejna zaleta to że nie masz obowiązku kupienia samochodu, który leasingujesz. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na auto używane, a firmy takie, jak Leasing Drzewica oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli decydujesz się na nowe auto.

 

Jeśli w twoim życiu pojawi się jakiś problem z niedoborami wolnych pieniędzy, możesz negocjować warunki umowy. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing mogą wziąć osoby nie prowadzące działalności. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w przypadku leasingu dla firm. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który sobie wybraliśmy, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że posługujemy się autem, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Oczywiście, nie ma konieczności odkupu auta.

Firma Leasing Drzewica będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu osobistego, potwierdzenia kwoty wynagrodzenia, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym momencie, poza wygodą rozwiązania, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli mamy w planach wzięcie kredytu hipotecznego.

Leasing Drzewica

 

Zobacz również Leasing uproszczony